Смілянська міська стоматологічна поліклініка

     Смілянська міська стоматологічна  поліклініка збудована графом Бобринським в 1907 році. Заснована стоматполіклініка в листопаді 1973 року, першим головним лікарем якої був Поправко Костянтин Йосипович. З 1993 року головним лікарем є  Ножкін Андрій Васильович.

     Стоматполіклініка розташована  в  пристосованому  2-поверховому приміщенні. У склад поліклініки входять наступні відділення: терапевтичне № 1, терапевтичне № 2 та ортопедичне. Проводиться диференційований прийом хворих: терапевтичний, хірургічний, дитячий, пародонтологічний, ортодонтичний та ортопедичний.

     Стоматологічна поліклініка обслуговує 52053 населення, ортопедичне відділення обслуговує 67647 населення міста та району.

     Поліклініка обслуговує 13 шкіл, 13 дитячих садочків.

     Постійно діють 5 стоматологічних кабінетів на базі шкіл з кількістю дітей понад 700 учнів. В цих кабінетах працюють 7 лікарів, 5 медичних сестер. В усіх школах організовані куточки гігієни, та 1 кімната гігієни в ЗОШ № 1. В усіх дитячих садочках організовані куточки гігієни та 1 кімната гігієни в д/с № 27.

     Згідно критеріїв державної акредитації лікувально-профілактичних закладів Смілянська міська стоматологічна поліклініка акредитована на І категорію у 2006 році, яку підтвердила у 2009, 2012, 2015 роках.

     Стоматологічна поліклініка працює в 2 зміни: з 8.00 до 20.00, в суботу – з 8.00 до 14.00. В святкові та вихідні дні стоматологічна допомога надається в стоматологічному кабінеті міської лікарні лікарем-стоматологом міської стоматологічної поліклініки, що чергує на дому. Він надає і невідкладну допомогу в той час, коли закінчився прийом в поліклініці.

     В стоматологічній поліклініці працюють 74 працівника, з них: 29 лікарів, 26 середніх медпрацівників, 12 молодшого медперсоналу та 7 іншого персоналу.

     Лікарі міської стоматологічної поліклініки володіють сучасними методиками лікування та протезування зубів.

         Основне завдання закладу: профілактика та лікування порожнини рота населенню міста.     

         Нововведення: реставрація зубів фотополімерами, протезування металокерамічними протезами.

 

Керівник Закладу

Ножкін Андрій Васильович – головний лікар.

     Ножкін Андрій Васильович – лікар вищої кваліфікаційної категорії, 1947 року народження, українець, закінчив стоматологічний факультет КМІ ім. А.А. Богомольця в 1971 році. З 1971 по 1993 роки працював стоматологом-хірургом в Смілянській міській стоматологічній поліклініці. 3 1993 року дотепер працює головним лікарем Смілянської міської стоматологічної поліклініки.