КНП «Друга Черкаська міська лікарня відновного лікування» ЧМР

Станом на 2015 р. лікарня має 120 ліжок в складі:

- неврологічне відділення - 50 , завідувач відділенням Швець Валерії Федорович - лікар вищої категорії, тел.. 54-21-46;

- кардіологічне відділення – 40 , завідувач відділенням - Івашута Ірина Михайлівна - лікар вищої категорії , тел.. 45-43-83;

- терапевтичне відділення - 30, завідувач відділенням - Ригайло Михайло Іванович - лікар вищої категорії, тел..54-21-42.

Терапевтичне відділення в складі має 15 ліжок паліативного лікування.

З січня 2005 року ліжка неврологічного відділення визначені для відновного лікування хворих , які перенесли гостре порушення мозкового кровообігу , тяжкі черепно - мозкові та спинальні травми , оперативні втручання на судинах та хребті .

Відповідно до наказу управління охорони здоров»я МВК від 06.06.2005 р. № 79 а « Про створення міського центру цереброваскулярної патології» неврологічне відділення лікарні введене в функціональному порядку в міський центр цереброваскулярної патології .

Відділення приймає на відновне лікування хворих безпосередньо з неврологічного відділення та нейрохірургічного відділень Третьої міської лікарні швидкої медичної допомоги , обласної лікарні та за талонами в плановому порядку хворих з поліклінік міста ( всього видається 70 талонів для планової госпіталізації).Для надання допомоги хворим у відновному періоді інсультів та травм лікарня має в складі:

- кабінет ЛФК для занять лікувальною фізкультурою з ходячими хворими, для лежачих хворих заняття з медсестрою ЛФК індивідуально в палатах. Кабінет укомплектований 2 посадами сестер медичних з ЛФК .

- фізкабінет, який розміщений в неврологічному відділенні , в якому широко використовується електростимуляція , парафінолікування та інші методи відновного лікування,

- 4 посади медсестер по масажу . Хворі в відновному періоді інсультів повністю забезпечені масажем ,

Широко використовуються нетрадиційні методи лікування : голко- рефлексотерапія , апітерапія , гірудотерапія .

Кардіологічне відділення лікарні приймає на лікування за плановими талонами хворих із високим ризиком серцево – судинних ускладнень з метою зниження та запобігання серцево – судинних фатальних катастроф.

Керівник Закладу

Д И Р Е К Т О Р

Алексєєнко Світлана Василівна на посаді з 1992 року .

В 1973 році закінчила Сагунівську середню школу Черкаського району із золотою медаллю .

Із 1973 року по 1979 рік навчалась на лікувальному факультеті Дніпропетровського медичного інституту , в подальшому із 1979 по 1980 рік навчалась в інтернатурі по спеціальності «Неврологія» на базі Черкаської обласної лікарні , із 1980 року працює в лікарні : до 1986 року - лікарем ординатором неврологічного відділення , 1986 рік – 1992 рік на посаді завідувача неврологічного відділення .

Має вищу кваліфікаційну категорію із організації і управління охороною здоров»я та вищу кваліфікаційну категорію із неврології .

Алексєєнко Світлана Василівна - досвідчений , високопрофесійний і талановитий організатор охорони здоров'я , активна , вимоглива та віддана своїй праці керівник.