Головні позаштатні спеціалісти

  

                                                                                       

                                                                                                         Наказ УОЗ  від 02.03.2016201

                                                                              СПИСОК

                                             головних позаштатних спеціалістівУправління

 

№ п/п

 

Прізвище, ім’я, по-батькові

Місце роботи

Місце (№ кабінету), день і години консультативного прийому

1

2

3

4

5

Головні позаштатні спеціалісти терапевтичного профілю

1.

Головний терапевт

Казмірук Володимир Іванович

Обласний кардіоцентр

Методична допомога надається щоденно з 10 до 13 год., кардіоцентр,  відділення гіпертонічної хвороби

2.

Головний гастроентеролог 

Аржаєв

Василь

Васильович

Обласна лікарня

Понеділок,  з 12 до 15 год., обласна лікарня, обласний діагностично-консультативний центр,

каб. № 18

3.

Головний

нефролог

Терещенко Наталія Олександрівна

Обласна лікарня

Понеділок,  з 13 до 15 год., обласна лікарня, обласний діагностично-консультативний центр,

каб. № 38

4.

Головний алерголог

Гармаш

Наталія Степанівна

Обласна лікарня

Понеділок, з 12 до 15 год., обласна лікарня, обласний діагностично-консультативний центр,

каб. № 20

5.

Головний імунолог

Гармаш

Наталія Степанівна

Обласна лікарня

Щоденно, з 10 до 12 год., обласна лікарня, кабінет імунолога

6.

Головний пульмонолог

Голуб

Олена

Юріївна

Обласна лікарня

Середа, з 10 до 12 год.,

обласна лікарня, обласний діагностично-консультативний центр,

каб. № 15

7.

Головний

кардіолог

Журба

Світлана Василівна

Обласний кардіоцентр

Понеділок та четвер, з 12 до 14 год., обласна лікарня, обласний діагностично-консультативний центр,
каб. № 324

8.

Головний аритмолог

Саражин Костянтин Іванович

Обласний кардіоцентр

Понеділок, з  12 по  14 год, обласна лікарня, обласний діагностично консультативний центр, каб. № 325

 

9.

Головний ревматолог

Ляшенко

Вікторія Анатоліївна

Обласна лікарня

Понеділок, з 12 до 15 год., обласна лікарня, обласний діагностично-консультативний центр,
каб. № 19

10.

Головний ендокринолог

Бондарець

Ірина

Анатоліївна

Обласна лікарня

Понеділок, з 12 до 15 год., обласна лікарня, обласний діагностично-консультативний центр,
каб. № 30

11.

Головний

андролог

Вдовенко Леонід Іванович

Обласна лікарня

Щоденно, з 12 до 15 год., обласна лікарня, обласний діагностично-консультативний центр,
каб. № 30

12.

Головний профпатолог

Дроботенко Володимир Анатолійович

Обласна лікарня

Понеділок, з 10 до 15 год., обласна лікарня, обласний діагностично-консультативний центр,
каб. № 9

13.

Головний невролог

Атамась Наталія Василівна

Обласна лікарня

Понеділок, з 12 до 15 год., обласна лікарня, обласний діагностично-консультативний центр,

каб. № 39

14.

Головний геронтолог

Бондарєва

Тетяна

Григорівна

Обласний госпіталь для інвалідів

Понеділок, четвер, з 10 до 12 год., обласний госпіталь для інвалідів війни

15.

Головний інфекціоніст

Волгіна Світлана Іванівна

КНП «Черкаська міська інфекційна лікарня» ЧМР

Середа, з 11 до 13 год., КНП «Черкаська міська інфекційна лікарня» ЧМР,

приймальний покій

16.

Головний дієтолог

Копильчук Леся Анатоліївна

Обласна лікарня

Методична допомога надається щоденно,

з 11 до 13 год.,

обласна лікарня,

кабінет лікаря-дієтолога

17.

Головний токсиколог

Бардашевський Павло Вікторович

Обласна лікарня

Консультативна допомога надається за викликом

18.

Головний спеціаліст з медицини невідкладних станів

Хоменко Людмила Олександрівна

КУ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР»

Методична допомога надається щоденно,
КУ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР»

19.

Головний спеціаліст з функціональної діагностики

Мороз

Юрій

Петрович

Обласна лікарня

Щоденно, з 10 до 12 год., обласна лікарня, відділення функціональної діагностики

20.

Головний фтизіатр

Левандовська Дар’я Олександрівна

Обласний проти-туберкульозний диспансер

П’ятниця, з 8 до 11 год.,

обласний протитуберкульозний диспансер, відділення легеневого туберкульозу           № 5, кабінет завідувача

21.

Головний фізіотерапевт

Моісеєва Наталія Петрівна

Обласна лікарня

Щоденно, з 8 до 12 год., обласна лікарня, відділення фізіотерапії

22.

Головний дермато-венеролог

Осауленко Костянтин Федорович

Обласний шкірно-венерологічний диспансер

Четвер, з 8 до 11 год., обласний шкірно-вендиспансер, поліклініка, кабінет № 14

23.

Головний спеціаліст з лікувальної фізкультури  та спортивної медицини

Голик Володимир Володимирович

Обласна лікарня

Методична допомога надається щоденно

 10 до 13 год.,

обласна лікарня, відділення

ЛФК та спортивної медицини

24.

Головний спеціаліст з питань профілактики ВІЛ/СНІД

Левченко

Петро Юрійович

КЗ «ЧОЦПБС»

Методична допомога надається щоденно

з 9 до 12 год.,

КЗ «ЧОЦПБС»,

кабінет головного лікаря

Головні позаштатні спеціалісти педіатричного профілю

25.

Головний педіатр

Михно

Світлана Леонідівна

Обласна лікарня

Понеділок, з 12 до 15 год.,

обласна лікарня, адміністративний  корпус,

І поверх,

кабінет головного педіатра

 26.

Головний підлітковий терапевт

Каплун Людмила Миколаївна

Обласна лікарня

Щоденно, з 9 до 15 год.,

Обласна лікарня, обласний діагностично-консультативний центр,

каб. 242

27.

Головний дитячий алерголог

Мельник

Валентина

Петрівна

Обласна дитяча лікарня

Щоденно, з 12.30 до 15 год., обласна дитяча лікарня, консультативна поліклініка, каб. № 9

28.

 

Головний дитячий ендокринолог

Нестругіна Надія Михайлівна

Обласна дитяча лікарня

Понеділок, з 12 до 15 год., обласна дитяча лікарня, консультативна поліклініка, каб. № 20

29.

 

Головний дитячий гематолог

Глухарева

Оксана

Володимирівна

Обласний онкологічний диспансер

Четвер, з 12 до 14 год.,

обласний онкологічний диспансер, консультативна поліклініка, каб. № 7

30.

Головний дитячий гастроентеролог

Волчкова Наталія Іванівна

Обласна дитяча лікарня

Четвер, з 12.30 до 14 год.,

обласна дитяча лікарня, консультативна поліклініка, каб. № 24

31.

Головний дитячий інфекціоніст

Штепа Наталія Олегівна

КНП «Черкаська міська інфекційна лікарня» ЧМР

Середа, з 11 до 13 год., КНП «Черкаська міська інфекційна лікарня» ЧМР, дитяче відділення, приймальний покій

32.

Головний дитячий фтизіатр

Євтєєва Світлана Євгеніївна

Обласний протитуберкульозний диспансер

Четвер, з 12 до 13 год.,

обласний протитуберкульозний диспансер, поліклініка,

каб. № 4

33.

Головний дитячий невролог

Прокопенко Катерина Іванівна

Обласна дитяча лікарня

Четвер, з 12 до 15 год.,

обласна дитяча лікарня, консультативна поліклініка, каб. № 6

 

34.

Головний неонатолог

Михно Світлана Леонідівна

Обласна лікарня

Консультативна допомога надається за викликом

35.

Головний дитячий спеціаліст з іму-нопрофілактики та дитячої імунології

Назаренко

Лілія

Іванівна

Обласна дитяча лікарня

Щоденно, з 14.30
до 16.00 год.,

обласна дитяча лікарня, консультативна поліклініка, каб. № 7

36.

Головний дитячий хірург

Кондрацький Микола Іванович

Обласна дитяча лікарня

Вівторок,  з 9 до 12 год., обласна дитяча лікарня, консультативна поліклініка,

каб. № 3 

37.

Головний дитячий нейрохірург

Медюлянов Олександр Анатолійович

КЗ «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги» ЧМР

Щоденно з 10 до 15 год.,
КЗ «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги» ЧМР , нейрохірургічне відділення

38.

Головний дитячий отоларинголог

Миколаєнко Вячеслав Леонідович

Обласна лікарня

Понеділок, з 9 до 12 год., обласна дитяча лікарня, консультативна поліклініка, каб. № 8

39.

Головний дитячий анестезіолог

 

Босенко Максим Анатолійович

Обласна дитяча лікарня

Консультативна допомога

надається за викликом

40.

Головний дитячий токсиколог

Носенко

Сергій Миколайович

Обласна дитяча лікарня

Консультативна допомога

надається за викликом

41.

Головний дитячий реабілітолог

Ліва

Тетяна Михайлівна

Обласна дитяча лікарня

Четвер, з 10 до 13 год.,

Кабінет завідувача Центру реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи, I блок,

I поверх стаціонарного корпусу

42.

Головний дитячий офтальмолог

Євтушевська Тетяна Олександрівна

Обласна дитяча лікарня

Вівторок, з 9 до 12 год.,

обласна дитяча лікарня, консультативна поліклініка, каб. № 1

43.

Головний дитячий стоматолог

Беззубенко

Валентина

Анатоліївна

Черкаська міська дитяча стоматологічна поліклініка

Щоденно, з 9 до 12 год., Черкаська міська дитяча стоматологічна поліклініка, каб. № 6

44.

Головний дитячий ортодонт

Підберезна

Юлія

Василівна

Обласна стоматологічна поліклініка

Понеділок-п’ятниця з 8 до 9.30 год., обласна стоматологічна поліклініка, каб. № 21

45.

Головний дитячий уролог

Мірошник Петро Віталійович

Обласна дитяча лікарня

Понеділок, з 12 до 15 год., обласна дитяча лікарня, консультативна поліклініка, каб. № 4

46.

Головний дитячий ортопед-травматолог

Запорожець Микола Олексійович

Обласна дитяча лікарня

Середа, з 12 до 15 год.,

обласна дитяча лікарня, консультативна поліклініка, каб. № 2

47.

Головний дитячий психіатр

Золотарьова Наталія Миколаївна

Обласний псих. диспансер

Середа, з 10 до 13 год.,

обласний психоневрологічний диспансер, дитяче відділення

48.

Головний дитячий кардіоревматолог

Рябокляч

Олена

Петрівна

Обласна дитяча лікарня

Четвер, з 12.30 до 14 год.,

Обласна дитяча лікарня, консультативна поліклініка, каб. № 5

49.

Головний спеціаліст з підтримки грудного вигодовування

Бойченко

Ірина Анатоліївна

Обласна дитяча лікарня

Методична допомога надається щоденно, обласна дитяча лікарня, обласний центр грудного вигодовування

50.

Головний підлітковий нарколог

Карась

Ніна Федорівна

Обласний наркологічний диспансер

Понеділок, середа, з 12 до 17 год., обласний наркологічний диспансер, кабінет підліткового лікаря

51.

Головний гінеколог дитячого та підліткового віку

Латиш

Ольга Олександрівна

Обласний центр планування сім’ї та репродукції людини

Щоденно, з 8 до 11 год.,

обласна дитяча лікарня, консультативна поліклініка, ІІ поверх,

каб. № 25

52.

Головний дитячий нефролог

Темченко

Ігор Анатолійович

Обласна дитяча лікарня

Понеділок, з 12 до 15 год., обласна дитяча лікарня, консультативна поліклініка, каб. № 2

Головні позаштатні спеціалісти акушерсько-гінекологічного профілю

53.

Головний акушер-гінеколог

Починок Владислав Анатолійович

Обласна лікарня

Понеділок  з 12 до 15 год., обласна лікарня, обласний діагностично-консультативний центр,  

каб. № 305

54.

Головний генетик

Валова

Марина Олександрівна

Обласний центр планування сім’ї та репродукції людини

Четвер, з 10 до 12 год., обласна лікарня, обласний діагностично-консультативний центр,

каб. № 429   

               

 

55.

Головний спеціаліст з питань планування сім’ї

Баракіна Віолетта Миколаївна

Обласний центр планування сім’ї та репродукції людини

Вівторок, з 9 до 15 год., обласна лікарня, обласний діагностично-консультативний центр,  

каб. № 424

56.

Головний фахівець з питань перинатальної діагностики

Береза

Оксана Антонівна

Обласний центр планування сім’ї та репродукції людини

Понеділок, середа,

п’ятниця, з 8 до 12 год.,

обласна лікарня, обласний діагностично-консультативний центр,  

каб. № 323

Головні позаштатні спеціалісти хірургічного профілю

57.

Головний хірург

Богуславський Олександр Маркович

Обласна лікарня

Вівторок, з 12 до 14 год., обласна лікарня, обласний діагностично-консультативний центр,
каб. № 3

58.

Головний уролог

Шило

Віталій Миколайович

Обласна лікарня

Понеділок, з 12 до 15 год., обласна лікарня, обласний діагностично-консультативний центр,
каб. № 22

59.

Головний нейрохірург

Годлевський

Денис

Олегович

Обласна лікарня

Понеділок, з 13 до 15 год., обласна лікарня,  обласний діагностично-консультативний центр,
каб. № 16

60.

Головний отоларинголог

Хомік

Віктор Дмитрович

Обласна лікарня

Понеділок, з 12 до 15 год., обласна лікарня, обласний діагностично-консультативний центр,
каб. № 21-а

61.

Головний проктолог

Стратійчук

Олег Миколайович

Обласна лікарня

Вівторок, з 10 до 12 год., обл. лікарня, обласний діагностично-консультативний центр, кабінет проктолога

62.

Головний судинний хірург

Войціцький

Юрій Олександрович

Обласна лікарня

Понеділок, з 12 до 15 год., обласна лікарня,  обласний діагностично-консультативний центр,
каб. № 4

63.

Головний комбустіолог

Цапенко Володимир Іванович

КНП «Перша Черкаська міська лікарня» ЧМР

Щоденно,  КНП «Перша Черкаська міська лікарня», опікове відділення

64.

Головний спеціаліст із пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії

Цапенко Володимир Іванович

КНП «Перша Черкаська міська лікарня» ЧМР

Щоденно,  КНП «Перша Черкаська міська лікарня»,

опікове відділення

65.

Головний ортопед-травматолог

Шевченко

Вадим Вікторович

Обласна лікарня

Понеділок, з 12 до 15 год., обласна лікарня, обласний діагностично-консультативний центр,
каб. № 2

66.

Головний офтальмолог

Пустовіт Наталія Михайлівна

Обласна лікарня

Понеділок, з 12 до 15 год., обласна лікарня, обласний діагностично-консультативний центр,
каб. № 27

67.

Головний анестезіолог

Гарбар Олександр Іванович

Обласна лікарня

Консультативна допомога надається за викликом

68.

Головний торакальний хірург

Рогатий

Павло Михайлович

Обласна лікарня

Середа, з 10 до 13 год., обласна лікарня, обласний діагностично-консультативний центр,

каб. № 15

69.

Головний кардіохірург

Осипчук

Дмитро Дмитрович

Обласний кардіоцентр

Понеділок, з 12  по 14 год, обласний діагностично-консультативний центр,
каб. № 316

70.

Головний інтервенційний кардіохірург

Білоус

Олександр Михайлович

Обласний кардіоцентр

Понеділок, з 10 по 12  год,  обласний діагностично-консультативний центр,
каб. № 324

71.

Головний ендоскопіст

Береза

Сергій

Іванович

Обласна лікарня

Щоденно, з 8 до 12 год., обласна лікарня,  ендоскопічне відділення

72.

Головний стоматолог

Коваленко

Іван

Олексійович

Обласна стоматологічна

поліклініка

Понеділок – п’ятниця з 8 до 9.30 год., обласна стоматологічна

поліклініка, каб. № 18 та кабінет головного лікаря

73.

Головний щелепно-лицьовий хірург

Бондар

Микола Вікторович

Обласна лікарня

Понеділок, з 10.30

до 14 год., обласна лікарня, обласний діагностично-консультативний центр,
каб. № 1

74.

Головний трансфузіолог

 

Бульба                   Юрій                   Іванович

Обласна станція переливання крові

 

Вівторок і четвер з 10 до 12 год., ЧОСПК, кабінет головного лікаря

75.

Головний трансплантолог

Королевич Оксана Валентинівна

Обласна лікарня

Вівторок, з 13 до 15 год., обласна лікарня, обласний діагностично-консультативний центр,

каб № 38

           
 

 

Головні позаштатні спеціалісти онкологічного профілю

76.

Головний онколог

Парамонов

Віктор     Володимирович

Обласний онкологічний диспансер

Вівторок, з 10 до 12 год., 

обласний онкологічний диспансер, кабінет

головного лікаря

77.

Головний гематолог

Лук’янець                Олена Володимирівна

Обласний онкологічний диспансер

Вівторок, з 10 до 12 год., обласний онкологічний диспансер, поліклініка

78.

Головний онкогінеколог

Зданєвич

Олександр

Володимирович

Обласний онкологічний диспансер

Середа, з 9 до 15 год.,

обласний онкологічний диспансер, поліклініка

79.

Головний онкоуролог

Карлов

Володимир Георгійович

Обласний онкологічний диспансер

Середа, з 13.30 до 15.30 год., обласний онкологічний диспансер, поліклініка

80.

Головний позаштатний онкостоматолог

Кравець

Олег Володимирович

Обласний онкологічний диспансер

Методична допомога надається щоденно, обласний онкологічний диспансер, поліклініка

81.

Головний онкохірург

Мельник

Олександр Миколайович

Обласний онкологічний диспансер

Середа, з 12 до 14 год., обласний онкологічний диспансер, поліклініка

82.

Головний

онкопульмонолог

Корновенко

Валерій

Якович

Обласний онкологічний диспансер

Середа, з 10 до 13 год., обласна лікарня, приміщення пульмонологічного консультативного бюро

83.

Головний спеціаліст з питань мамології

Тюрін 

Олег

Васильович

Обласний онкологічний диспансер

Середа, з 11 до 13 год., обласний онкологічний диспансер, поліклініка

84.

Головний хіміотерапевт

Самохвал

Юрій

Васильович

Обласний онкологічний диспансер

Вівторок, з 10 до 12 год., обласний онкологічний диспансер, поліклініка, кабінет хіміотерапії

85.

Головний спеціаліст з променевої терапії

Гришина

Ірина Миколаївна

Обласний онкологічний диспансер

Вівторок, з 14 до 15 год.,

обласний онкологічний диспансер, відділення променевої терапії

86.

Головний лаборант-цитолог

Титаренко

Світлана Володимирівна

Обласний онкологічний диспансер

Вівторок, з 12 до 14 год.,

обласний онкологічний диспансер, цитологічна лабораторія

Головні позаштатні спеціалісти психо - наркологічного профілю

87.

Головний психіатр

Гаркавий Костянтин Анатолійович

Обласний психоневрологічний диспансер

Понеділок, з 10 до 12 год.,  п’ятниця, з 14 до 16 год.,

обласний

психоневрологічний диспансер, кабінет головного лікаря

88.

Головний логопед

Іванова

Тамара

Іванівна

Обласний    психоневрологічний диспансер

Вівторок, з 10 до 13 год.,

обласний психоневрологічний диспансер,  поліклініка

89.

Головний сексопатолог

Кісельов

Андрій

Іванович

Обласний психоневрологічний диспансер

Середа, з 10 до 13 год.,

обласний психоневрологічний диспансер, поліклініка

90.

Головний психолог

Стеценко

Микола Григорович

Обласна психіатрична лікарня

І та ІІІ вівторок кожного місяця, з 9 до 14 год., обласна психіатрична лікарня, кабінет психолога

91.

Головний медичний психолог

Зубріло

Анна

Юріївна

Обласний центр медико-соціальної експертизи

Обласний центрт медико-соціальної експертизи, прийом громадян з 14

до 16 год., вівторок, четвер

92.

Головний психотерапевт

 

Ушкова

Марія

Олексіївна

Обласний психоневрологічний диспансер

Середа, з 13 до 16 год., обласний психоневрологічний

диспансер, поліклініка

93.

Головний нарколог

Коршун

Андрій Миколайович

Обласний наркологічний диспансер

Понеділок, середа, п’ятниця,

з 9 до 11 год., обласний наркологічний диспансер,  диспансерне відділення, каб. №1

Головні позаштатні спеціалісти з організації надання медичної допомоги

94.

Головний спеціаліст з паліативної та хоспісної медицини

Гончаренко Тетяна Олексіївна

Обласний онкологічний диспансер

Методична допомога надається щоденно з 9 до 15 год., обласний онкологічний диспансер

95.

Головний спеціаліст з питань організації первинної медико-санітарної допомоги

Криклива

Таміла

Василівна

Управління

 

Методична допомога надається щоденно

 з 9 до 16 год., Управління,

каб. № 510

96.

Головний спеціаліст з питань організації стаціонарної медичної допомоги

Пєтухова

Марина

Анатоліївна

Обласна лікарня

Методична допомога надається щоденно з 10             до 13 год.,

обласна лікарня,

кабінет заступника головного лікаря з медичної частини

97.

Головний спеціаліст з питань організації меддопомоги потерпілим внаслідок аварії на ЧАЕС

Дудник

Лариса Михайлівна

Обласна лікарня

Понеділок, з 9 до 12 год., обласна лікарня, терапевтичне відділення радіаційного захисту населення

98.

Головний  спеціаліст з питань екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

Свириденко

Владислав

Іванович

КУ «Обласний центр екстреної медичної допомоги
та медицини катастроф ЧОР»

Методична допомога  адміністраторам закладів,

вул. О. Дашковича, 41,

тел.: 37 04 50

кабінет директора

з 9 до16 год., щодня

 

99.

Головний  спеціаліст з медико –соціальної реабілітації

Макаренко

Світлана

Володимирівна

Обласний центр медико –соціальної експертизи

Обласний центр медико – соціальної експертизи

Прийом громадян
з 14 до16 год.,

вівторок, четвер

   100.

Головний спеціаліст з питань

медико-соціальної експертизи

Лепський Владлен Володимирович

Обласний центр медико-соціальної експертизи

1-а середа кожного місяця з 11 до 16 год., 3-я середа кожного місяця з 11
до 17 год.15 хв.,

обласний центр медико-соціальної експертизи

101.

Головний спеціаліст з питань інформатизації охорони здоров’я

Черепенко Людмила Петрівна

ЧОЦМС

Методична допомога надається щоденно

з 9 до 12 год.,

ЧОЦМС,

кабінет начальника

102.

Головний спеціаліст з медичної статистики

Михайліченко Тетяна

Іванівна

ЧОЦМС

Методична допомога надається щоденно

з 9 до 12 год., 

ЧОЦМС, кабінет

заступника начальника

103.

Головний

спеціаліст з питань організації амбулаторно-поліклінічної допомоги

Валовий

Ігор

Петрович

Обласна лікарня

Консультативно-методична допомога надається щоденно з 10 до 13 год., обласна лікарня, обласний діагностично-консультативний центр,

каб. № 33

104.

Головний спеціаліст з питань здорового способу життя

Нескромний Борис Федорович

Обласний центр здоров’я

Методична допомога надається щоденно, обласний центр здоров’я, кабінет начальника

105.

Головний спеціаліст з експертизи тимчасової непрацездатності

Коваль                Василь

Іванович

Обласна лікарня

Вівторок, п’ятниця, з 10 до 12 год., обласна лікарня, обласний діагностично-консультативний центр,

каб. № 10

106.

Головний

спеціаліст з питань спеціалізованої медичної служби цивільного
захисту (оборони)

Піліпас                 Олег Володимирович

Управління

Методична допомога надається щоденно

з 9 до  16 год.,

Управління,

каб. № 515

107.

Головний спеціаліст із сестринської справи

Хрєнова

Лариса Зіновіївна

Обласна лікарня

Методична допомога надається щоденно

з 10 до 13 год.,

обласна лікарня, кабінет заступника головного лікаря з медсестринства

Головні позаштатні   фахівці  інших спеціальностей

108.

 

Головний сурдолог

Зайчук               Галина Василівна

Обласна лікарня

 

Щоденно, з 8 до 15 год., обласна лікарня, кабінет сурдолога

109.

Головний патологоанатом

Комісаренко Віктор Григорович

Обласна лікарня

Щоденно, з 10 до 12 год., обласна лікарня, патолого-анатомічне відділення

110.

Головний дитячий

патологоанатом

Шмідт

Ірина Анатоліївна

Обласна лікарня

Щоденно, з 10 до 12 год., обласна лікарня, патологоанатомічне відділення

111.

Головний судмедексперт

 

Федоренко Максим Андрійович

Обласне бюро судово-медичної експертизи

Щоденно, з 8 до 16 год.,

обласне бюро судово-медичної експертизи

112.

Головний рентгенолог

Петренко Олександр Віталійович

Обласна лікарня

Щоденно, обласна лікарня,

рентгенологічне відділення

 

113.

Головний спеціаліст з УЗД

Черняк

Марина Михайлівна

Обласна лікарня

Щоденно, з 8 до 12 год., обласна лікарня, відділення УЗД

114.

Головний фахівець з лабораторної діагностики

Галка

Людмила Володимирівна

Обласна лікарня

Щоденно, з 8 до 12 год., обласна лікарня, клініко-діагностична лабораторія

115.

Головний спеціаліст з питань радіаційної безпеки

Харенко Анатолій Степанович

Обласна лікарня

Методична допомога надається щоденно з 9 до               12 год., обласна лікарня,

рентген-радіологічний відділ

116.

Головний спеціаліст з імунодіагностики

Білоногова Тетяна Степанівна

Обласна лікарня

Методична допомога надається щоденно з 9 до                             12 год.,обласна лікарня,

імунологічна лабораторія

117.

Головний лаборант-бактеріолог

Козирєва Світлана Олександрівна

КЗ «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги» ЧМР

Методична допомога надається щоденно

з 9 до 12 год., клініко-діагностична лабораторія

118.

Головний метролог

Бокарьова Тетяна Юхимівна

Обласна лікарня

Методична допомога надається щоденно з 10 до                 13 год., обласна лікарня,

кабінет метролога