Кір належить до типової вірусної інфекції дихальних шляхів із краплинним механізмом передачі збудника. З давніх часів кір відомий, як хвороба,                 що відрізняється спільною сприйнятливістю, швидким поширенням і високою летальністю.

Кір — це гостре інфекційне захворювання, яке викликається вірусом кору і передається повітряно-крапельним шляхом.

Як вберегтися від грипу.

Міністерство охорони здоров’я оголосило плани щодо розвитку електронної системи охорони здоров’я у 2018 році

Вакцина проти грипу не захистить від “свинячого грипу”, але одне щеплення дасть імунітет від інших вірусів на все життя. Вагітним можна робити щеплення, дітям  до 5 років – ні. Давайте з’ясуємо, де правда, а де – міф.

Всеукраїнські змагання бригад екстреної медичної допомоги

До Всесвітнього дня боротьби проти туберкульозу Черкаські посадовці долучилися до Всеукраїнського флешмобу «Квітни, а не хворій.

Що треба знати про ботулізм

Що треба знати про поліомієліт

 

pagination
pagination
pagination
pagination
pagination
pagination
pagination
pagination
pagination
Втр, 22/10/2019

24 жовтня – Всесвітній день боротьби з поліомієлітом. Він відзначається з 2012 року з ініціативи міжнародної неурядової нерелігійної та неполітичної благодійної організації Ротарі (Rotary International), під егідою Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).

Птн, 18/10/2019

 Науково-практична конференція «Організаційні питання та найбільш поширені клінічні проблеми в практиці сімейного лікаря» відбулася в конференц-залі готелю «Україна» 18 жовтня.

Птн, 18/10/2019

Рак молочної залози посідає перше місце в загальній структурі злоякісних новоутворень у жінок. Не менш сумна статистика й щодо онкогінекологічної патології, яка лідирує серед пухлин репродуктивної системи жінки. Базовим принципом ефективної онкологічної допомоги в усьому світі є виявлення передракової патології чи онкологічних захворювань на ранніх стадіях.

Срд, 16/10/2019

Голова Черкаської ОДА Ігор Шевченко відвідав обласний комунальний заклад Черкаську медичну академію та ознайомився із діяльністю установи. Із моменту заснування академії виповнилося 89 років.

Втр, 15/10/2019

Раціональне харчування – це своєчасне, доцільно організоване постачання організму людини поживної та смачної їжі, яка містить оптимальну кількість харчових речовин, необхідних для підтримки життя, росту, розвитку та підвищення працездатності.