Кір належить до типової вірусної інфекції дихальних шляхів із краплинним механізмом передачі збудника. З давніх часів кір відомий, як хвороба,                 що відрізняється спільною сприйнятливістю, швидким поширенням і високою летальністю.

Кір — це гостре інфекційне захворювання, яке викликається вірусом кору і передається повітряно-крапельним шляхом.

Як вберегтися від грипу.

Міністерство охорони здоров’я оголосило плани щодо розвитку електронної системи охорони здоров’я у 2018 році

Вакцина проти грипу не захистить від “свинячого грипу”, але одне щеплення дасть імунітет від інших вірусів на все життя. Вагітним можна робити щеплення, дітям  до 5 років – ні. Давайте з’ясуємо, де правда, а де – міф.

Всеукраїнські змагання бригад екстреної медичної допомоги

До Всесвітнього дня боротьби проти туберкульозу Черкаські посадовці долучилися до Всеукраїнського флешмобу «Квітни, а не хворій.

Що треба знати про ботулізм

Що треба знати про поліомієліт

 

pagination
pagination
pagination
pagination
pagination
pagination
pagination
pagination
pagination
Пон, 18/02/2019

Медики запевняють, що імунізація є одним з найнадійніших способів захисту від інфекційних захворювань, що створюють загрозу для життя. За оцінками ВООЗ, вакцинація дозволяє щорічно запобігати до 3 млн. смертей від коклюшу, дифтерії, правця та кору. Від деяких інфекційних хвороб необхідно робити ревакцинацію кожні 7-10 років, адже імунітет не вічний і імунні клітини необхідно регулярно оновлювати.

 

Чтв, 14/02/2019

Протягом останнього тижня в області на грип захворіло 6669 осіб, що склало 0,5 % від загальної кількості населення.

Срд, 13/02/2019

 

 

Міф: одне щеплення від грипу забезпечує імунітет на все життя

 

Чтв, 07/02/2019

Міністерство охорони здоров'я України у зв'язку з численними запитами щодо порядку використання вакцини для профілактики кору перотиту, краснухи для проведення щеплень контингентам різних вікових груп.