Кір належить до типової вірусної інфекції дихальних шляхів із краплинним механізмом передачі збудника. З давніх часів кір відомий, як хвороба,                 що відрізняється спільною сприйнятливістю, швидким поширенням і високою летальністю.

Кір — це гостре інфекційне захворювання, яке викликається вірусом кору і передається повітряно-крапельним шляхом.

Як вберегтися від грипу.

Міністерство охорони здоров’я оголосило плани щодо розвитку електронної системи охорони здоров’я у 2018 році

Вакцина проти грипу не захистить від “свинячого грипу”, але одне щеплення дасть імунітет від інших вірусів на все життя. Вагітним можна робити щеплення, дітям  до 5 років – ні. Давайте з’ясуємо, де правда, а де – міф.

Всеукраїнські змагання бригад екстреної медичної допомоги

До Всесвітнього дня боротьби проти туберкульозу Черкаські посадовці долучилися до Всеукраїнського флешмобу «Квітни, а не хворій.

Що треба знати про ботулізм

Що треба знати про поліомієліт

 

pagination
pagination
pagination
pagination
pagination
pagination
pagination
pagination
pagination
Чтв, 15/11/2018

  Подія відбудеться у суботу, 17 листопада, у приміщенні Канівського міськвиконкому (вул. Олега Кошового, 3) з 8:00 до 13:00.

Пон, 12/11/2018

     Всесвітній день боротьби з пневмонією відзначають 12 листопада. Пневмонія є однією з найбільш піддатливих до профілактики хвороб.

Нед, 11/11/2018

     Від початку 2018 року в Україні на кір захворіли більше ніж 36 тисяч людей, 15 осіб померли. Зокрема, в Черкаській області кількість хворих на кір налічує 280 містян, з них – 105 діти.

Суб, 10/11/2018

     Цьогоріч в Україні доступні дві вакцини проти грипу: «Ваксігрип Тетра» (виробник — «Санофі Пастер», Франція) і «Джісі Флю» («Грін Кросс Корпорейшн», Південна Корея) — обидві якісні та безпечні.

Птн, 09/11/2018

  Працівники Всесвітньої організації охорони здоров'я дослідили, що люди, які здають кров живуть на 5 років довше у порівняні з іншими. Цієї думки також дотримуються данські вчені Копенгагенського університету.