Кір належить до типової вірусної інфекції дихальних шляхів із краплинним механізмом передачі збудника. З давніх часів кір відомий, як хвороба,                 що відрізняється спільною сприйнятливістю, швидким поширенням і високою летальністю.

Кір — це гостре інфекційне захворювання, яке викликається вірусом кору і передається повітряно-крапельним шляхом.

Як вберегтися від грипу.

Міністерство охорони здоров’я оголосило плани щодо розвитку електронної системи охорони здоров’я у 2018 році

Вакцина проти грипу не захистить від “свинячого грипу”, але одне щеплення дасть імунітет від інших вірусів на все життя. Вагітним можна робити щеплення, дітям  до 5 років – ні. Давайте з’ясуємо, де правда, а де – міф.

Всеукраїнські змагання бригад екстреної медичної допомоги

До Всесвітнього дня боротьби проти туберкульозу Черкаські посадовці долучилися до Всеукраїнського флешмобу «Квітни, а не хворій.

Що треба знати про ботулізм

Що треба знати про поліомієліт

 

pagination
pagination
pagination
pagination
pagination
pagination
pagination
pagination
pagination
Птн, 19/04/2019

У 2019 році запроваджений новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу за принципом "гроші ходять за людиною", що дозволить забезпечити адресність,  прозорість та підвищити

Чтв, 18/04/2019

Важко не помітити, що весною погода змінюється особливо часто. Навіть якщо ви достатньо здорові фізично, все одно періодично можете відчувати головний біль, ломоту в суглобах, неясний озноб, безпричинну тривожність чи поганий настрій та депресію. Ці зміни, що відбуваються в організмі, вказують на метеозалежність – сприйнятливість до змін погоди.

 

Срд, 17/04/2019

4513 містян та жителів області захворіли на грип на минулому тижні, що на 207 осіб більше, ніж станом на 5 квітня 2019 року. Кількість хворих становить 0,4 % від загальної кількості населення.

Втр, 16/04/2019

За ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров’я та Всесвітньої федерації гемофілії 17 квітня було проголошене Всесвітнім днем боротьби з гемофілією.

 

Срд, 10/04/2019

Хвороба Паркінсона (тремтливий параліч) – повільно прогресуюче хронічне неврологічне захворювання, характерне для осіб старшої вікової групи. Викликане прогресуючим руйнуванням і загибеллю нейронів, що виробляють нейромедіатор дофамін, насамперед – у чорній субстанції, а також і в інших відділах центральної нервової системи.