Первинні вкладки

Жовтень 2019

Вівторок, Жовтень 22, 2019

       24 жовтня – Всесвітній день боротьби з поліомієлітом. Він відзначається з 2012 року з ініціативи міжнародної неурядової нерелігійної та неполітичної благодійної організації Ротарі (Rotary International), під егідою Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).

П'ятниця, Жовтень 18, 2019

       Рак молочної залози посідає перше місце в загальній структурі злоякісних новоутворень у жінок. Не менш сумна статистика й щодо онкогінекологічної патології, яка лідирує серед пухлин репродуктивної системи жінки.

П'ятниця, Жовтень 18, 2019
, , , , , , , , , , , ,

 Науково-практична конференція «Організаційні питання та найбільш поширені клінічні проблеми в практиці сімейного лікаря» відбулася в конференц-залі готелю «Україна» 18 жовтня. У заході взяли участь медики загальної практики та сімейні лікарі.

Середа, Жовтень 16, 2019

Голова Черкаської ОДА Ігор Шевченко відвідав обласний комунальний заклад Черкаську медичну академію та ознайомився із діяльністю установи. Із моменту заснування академії виповнилося 89 років.

Зараз академія готує фахівців із галузі знань 22 «Охорона здоров’я»:

Вівторок, Жовтень 15, 2019

       Раціональне харчування – це своєчасне, доцільно організоване постачання організму людини поживної та смачної їжі, яка містить оптимальну кількість харчових речовин, необхідних для підтримки життя, росту, розвитку та підвищення працездатності.

П'ятниця, Жовтень 11, 2019

       Пам’ять відіграє важливу роль у житті людини та її професійній діяльності. Вона лежить в основі будь-якого психічного явища та забезпечує єдність і цілісність особистості. При погіршенні пам’яті порушується психічне здоров’я людини й особистість, як цілісна система, руйнується.

Вівторок, Жовтень 8, 2019

       На мозок людини безперервно діють різноманітні за кількістю та якістю подразники навколишнього середовища. Виникнення несподіваної та напруженої ситуації призводить до порушення рівноваги між організмом і навколишнім середовищем.

П'ятниця, Жовтень 4, 2019

       Ацетон (ацетонемічний синдром) – досить поширена дитяча недуга, що виникає у дітей 1-13 років у разі порушення обмінних процесів в організмі. Коли в крові накопичується велика кількість кетонових тіл (ацетону й ацетооцтової кислоти), говорять про ацетонемічний криз.

Середа, Жовтень 2, 2019
, ,

       02 жовтня 2019 року в приміщенні Черкаської обласної державної адміністрації відбулось засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Вівторок, Жовтень 1, 2019

       Безсоння – брак сну й неможливість швидко заснути навіть при сильній втомі, або ж раптові прокидання з неможливістю подальшого засинання. Цей стан може виникнути у кожної людини незалежно від віку та загального стану здоров’я.