Первинні вкладки

Березень 2019

Четвер, Березень 28, 2019

Міф: до вакцинації існує дуже багато протипоказань
 

Правда: насправді, протипоказів до вакцинації небагато. Вона протипоказана при наступних захворюваннях і станах:

Четвер, Березень 28, 2019
, ,

       25-26 березня 2019 року на базі навчально-тренінгового центру КЗ «Черкаський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом» Черкаської обласної ради було проведено семінари для відповідальних осіб з імунопрофілактики (відповідальні за планування, отримання, збереження, використання ім

П'ятниця, Березень 22, 2019

       Активну позицію з цього питання зайняли сімейні лікарі, адже в переліку обов’язкових послуг, які оплачує Національна служба здоров’я України, є тестування на ВІЛ.

П'ятниця, Березень 22, 2019
, ,

       21 березня 2019 року в залі засідань Черкаської обласної державної адміністрації відбувся круглий стіл, присвячений Всеукраїнському дню боротьби з туберкульозом.

П'ятниця, Березень 22, 2019
, , , , , , , , ,

  Міністерство юстицій спільно з Центральною виборчою комісією розпочинає всеукраїнську правопросвітницьку кампанію «Я маю право голосу». Метою кампанії є підвищення правової обізнаності виборців щодо виборчих прав, механізмів їх реалізації та захисту, виборчих процедур.

П'ятниця, Березень 22, 2019
, , ,

       21 березня 2019 року в конференц-залі готелю «Апельсин» м.

П'ятниця, Березень 22, 2019

       За рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я, Всесвітній день боротьби з туберкульозом відзначається в день, коли німецький мікробіолог Роберт Кох заявив про зроблене ним відкриття збудника туберкульозу.

Четвер, Березень 21, 2019

Вперше цей день відзначили у 2006 році, його ініціаторами стали Європейська асоціація Даун-синдром (EDSA) та Всесвітня асоціація Даун-синдром (ІDSA).

Четвер, Березень 21, 2019

  «День відкритих дверей» відбудеться 22 березня з нагоди Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом на базах рентгенологічних відділень, які підпорядковані Черкаським медичним установам. Охочі зможуть пройти безкоштовне флюорографічне обстеження.

Понеділок, Березень 18, 2019

  Тренінг-семінар на тему: «Кохлеарний імплант  – як ефективний метод відновлення втрати слуху у дітей» відбувся у «Черкаській обласній дитячій лікарні Черкаської обласної ради» 15 березня.

Понеділок, Березень 18, 2019

       12-13 березня 2019 року в навчально-тренінговому центрі КЗ «Черкаський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом» Черкаської обласної ради пройшов тренінг з питань роботи з «Сухою краплею крові» (СКК) для досліджень з виявлення ВІЛ-інфекції у дітей, народжених ВІЛ-позитивн

П'ятниця, Березень 15, 2019

       Від хронічної серцевої недостатності страждає кожна десята людина, старша 65 років. Серед дорослого населення показник поширеності цього захворювання – 1-5 %, він зростає пропорційно до віку.

Четвер, Березень 14, 2019

       Інсульт – це гостре порушення мозкового кровообігу з проявами неврологічної симптоматики, що розвивається в результаті розриву, спазму чи закупорки однієї з судин мозку.

Вівторок, Березень 12, 2019

       Кір – вірусна інфекція, для якої характерна дуже висока сприйнятливість. Якщо людина не хворіла на кір або не була щепленою від цієї інфекції, то після контакту з хворим зараження відбувається практично в 100 % випадків.

Середа, Березень 6, 2019

Відкриття ангіографічної операційної відбулося у Черкаському обласному кардіологічному центрі п’ятого березня. Відділення інтервенційної радіології облаштували сучасним ангіографом фірми «Philips», загальна вартість якого становить понад 23 мільйони гривень.

Середа, Березень 6, 2019

    Всесвітній день боротьби з глаукомою  відзначають щорічно в другий тиждень березня. Близько 285 мільйонів людей у світі страждають від порушень зору, а 39 мільйонів з них уражені сліпотою. Глаукома стала причиною 22 % випадків виходу людей на інвалідність по зору.

Понеділок, Березень 4, 2019

Управління охорони здоров’я Черкаської обласної державної адміністрації (далі – Управління) інформує, що відповідно
до постанови Кабінету Міністрів України від 30.05.2018 № 417 «Деякі питання реалізації права осіб на першочергове зарахування

П'ятниця, Березень 1, 2019

       Щорічно, за ініціативи ВООЗ, 1 березня відзначається Всесвітній день імунітету. Імунітет – це здатність імунної системи зберігати цілісність і сталість внутрішнього середовища організму.