Первинні вкладки

Грудень 2018

Субота, Грудень 29, 2018

 Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

П'ятниця, Грудень 28, 2018

Найближчим часом МОЗ планує розпочати пілотний проект електронного рецепту у межах програми «Доступні ліки». Обраними регіонами для тестування електронного рецепту є м. Вінниця та Вінницька область, м. Дніпро та Дніпропетровська область, м.

Четвер, Грудень 27, 2018

 Національна служба здоров’я України оплатить чіткий перелік діагностичних і лікувальних послуг за принципом «гроші йдуть за пацієнтом». МОЗ України виносить на громадське обговорення дві постанови Кабінету Міністрів про трансформацію охорони здоров’я у 2019 році.

П'ятниця, Грудень 21, 2018

За результатами щотижневого моніторингу захворюваності на кір в області з лабораторним супроводом, що здійснюється Державною установою «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України», станом на 13 грудня зареєстровано 330 випадків кору, інтенсивний показник на 100 тис.

Четвер, Грудень 20, 2018

Черкащина наразі одержала останній цьогорічний транш субвенції з державного місцевим бюджетам, у сумі 2,6 млн грн, на реалізацію урядової програми «Доступні ліки». Загалом держава передбачила Черкащині на нинішній рік майже 32 млн грн.

Неділя, Грудень 16, 2018

Волонтери з Німеччини завітали з робочим візитом до КЗ «Черкаського обласного онкологічного диспансеру» ЧОР 15 грудня 2018 року. Влітку поточного року обласний центр паліативної допомоги був забезпечений функціональними ліжками та медичними меблями завдяки діяльності благодійників.

Четвер, Грудень 13, 2018

Завідувач відділення КЗ «Черкаська обласна лікарня» ЧОР, головний позаштатний невролог УОЗ ОДА, заслужений лікар України Наталія Атамась розповіла про основні причини головного болю та як розпізнати мігрень.

Вівторок, Грудень 11, 2018

Кожен другий українець обрав лікаря. Але лишаються міфи про підписання декларацій із сімейними лікарями, терапевтами і педіатрами та первинну медичну допомогу. Відповідаємо на головні питання та спростовуємо неправдиву інформацію.

Вівторок, Грудень 11, 2018

Фізична активність, особливо взимку, допомагає нам залишатись здоровими, а імунній системі — боротись з хворобами. Дослідження вказують, що люди, які регулярно мають помірні фізичні навантаження, рідше хворіють на застуду, ніж ті, що багато сидять.

П'ятниця, Грудень 7, 2018

Національна служба здоров`я оголосила про старт “третьої хвилі” укладення договорів з медичними закладами, у яких працюють сімейні лікарі, терапевти, педіатри.

П'ятниця, Грудень 7, 2018

Нині вже уклали декларації понад 732 тисячі черкасців. У системі ж eHealth зареєстровані 688 лікарів, з ними можна підписати декларацію на отримання первинної медичної допомоги.

П'ятниця, Грудень 7, 2018

Якісні та ефективні вакцини, що захищають від кору, паротиту і краснухи, наявні в усіх кабінетах щеплень області. Загалом станом на 1 листопада в області є 28 010 доз вакцини КПК. Це налічує 142% від річної потреби області.

Середа, Грудень 5, 2018

6010 осіб захворіло на грип з 24 до 30 листопада на Черкащині, що склало 0,5 % від загальної кількості населення. Про це повідомляє прес-служба лабораторного центру МОЗ України в Черкаській області.

Середа, Грудень 5, 2018

       За результатами щомісячного моніторингу захворюваності на особливо небезпечні інфекції за 11 місяців 2018 року, який здійснив ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України», захворювання на сибірку, бруцельоз, висипний тиф, сказ, туляремію не реєструвались.

Вівторок, Грудень 4, 2018

Донорство крові можна поділити на види. Це донорство цільної крові - еритроцитна маса та донорство компонентів крові - тромбоцити та плазма.

Як відбувається процес здавання цільної крові?

Субота, Грудень 1, 2018

1 грудня – у світі відзначають день боротьби зі СНІДом. Україна залишається регіоном з високим рівнем поширення ВІЛ серед країн Центральної Європи та Східної Азії. 244 тисячі українців мають ВІЛ, з них близько 100 тисяч - досі не знають про свою хворобу.