Первинні вкладки

Грудень 2018

Четвер, Грудень 13, 2018

Завідувач відділення КЗ «Черкаська обласна лікарня» ЧОР, головний позаштатний невролог УОЗ ОДА, заслужений лікар України Наталія Атамась розповіла про основні причини головного болю та як розпізнати мігрень.

Вівторок, Грудень 11, 2018

Кожен другий українець обрав лікаря. Але лишаються міфи про підписання декларацій із сімейними лікарями, терапевтами і педіатрами та первинну медичну допомогу. Відповідаємо на головні питання та спростовуємо неправдиву інформацію.

Вівторок, Грудень 11, 2018

Фізична активність, особливо взимку, допомагає нам залишатись здоровими, а імунній системі — боротись з хворобами. Дослідження вказують, що люди, які регулярно мають помірні фізичні навантаження, рідше хворіють на застуду, ніж ті, що багато сидять.

П'ятниця, Грудень 7, 2018

Якісні та ефективні вакцини, що захищають від кору, паротиту і краснухи, наявні в усіх кабінетах щеплень області. Загалом станом на 1 листопада в області є 28 010 доз вакцини КПК. Це налічує 142% від річної потреби області.

П'ятниця, Грудень 7, 2018

Нині вже уклали декларації понад 732 тисячі черкасців. У системі ж eHealth зареєстровані 688 лікарів, з ними можна підписати декларацію на отримання первинної медичної допомоги.

П'ятниця, Грудень 7, 2018

Національна служба здоров`я оголосила про старт “третьої хвилі” укладення договорів з медичними закладами, у яких працюють сімейні лікарі, терапевти, педіатри.

Середа, Грудень 5, 2018

       За результатами щомісячного моніторингу захворюваності на особливо небезпечні інфекції за 11 місяців 2018 року, який здійснив ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України», захворювання на сибірку, бруцельоз, висипний тиф, сказ, туляремію не реєструвались.

Середа, Грудень 5, 2018

6010 осіб захворіло на грип з 24 до 30 листопада на Черкащині, що склало 0,5 % від загальної кількості населення. Про це повідомляє прес-служба лабораторного центру МОЗ України в Черкаській області.

Вівторок, Грудень 4, 2018

Донорство крові можна поділити на види. Це донорство цільної крові - еритроцитна маса та донорство компонентів крові - тромбоцити та плазма.

Як відбувається процес здавання цільної крові?

Субота, Грудень 1, 2018

1 грудня – у світі відзначають день боротьби зі СНІДом. Україна залишається регіоном з високим рівнем поширення ВІЛ серед країн Центральної Європи та Східної Азії. 244 тисячі українців мають ВІЛ, з них близько 100 тисяч - досі не знають про свою хворобу.