Кір належить до типової вірусної інфекції дихальних шляхів із краплинним механізмом передачі збудника. З давніх часів кір відомий, як хвороба,                 що відрізняється спільною сприйнятливістю, швидким поширенням і високою летальністю.

Кір — це гостре інфекційне захворювання, яке викликається вірусом кору і передається повітряно-крапельним шляхом.

Як вберегтися від грипу.

Міністерство охорони здоров’я оголосило плани щодо розвитку електронної системи охорони здоров’я у 2018 році

Вакцина проти грипу не захистить від “свинячого грипу”, але одне щеплення дасть імунітет від інших вірусів на все життя. Вагітним можна робити щеплення, дітям  до 5 років – ні. Давайте з’ясуємо, де правда, а де – міф.

Всеукраїнські змагання бригад екстреної медичної допомоги

До Всесвітнього дня боротьби проти туберкульозу Черкаські посадовці долучилися до Всеукраїнського флешмобу «Квітни, а не хворій.

Що треба знати про ботулізм

Що треба знати про поліомієліт

 

pagination
pagination
pagination
pagination
pagination
pagination
pagination
pagination
pagination
Втр, 17/09/2019

Виникнення каменів у нирках пов’язане з порушенням обміну речовин. Коли рідини, мінеральні солі та інші хімічні сполуки не виводяться з організму, вони починають осідати у вигляді піску.

Суб, 14/09/2019

14 вересня на "День Міста", в рамках акції "Містечко USAID" місія Агенства США з міжнародного розвитку (USAID), представила гостям та учасникам свята свої програми, які реалізуються в м. Черкаси та Черкаській області.

Птн, 13/09/2019

13 вересня 2019 року в прес-центрі Черкаської обласної державної адміністрації відбулась зустріч з питань прискорення зусиль з протидії ВІЛ/СНІДу в Україні за участю заступниці керівника Місії USAID в Україні Сьюзен Кутор.

Птн, 13/09/2019

Більшість людей вважають, що для хорошої фізичної форми потрібно докладати багато зусиль, насправді ж підтримувати м’язовий тонус допомагає ходьба. Вона зміцнює м’язи, серцево-судинну систему, сприяє зняттю напруги, сповнює організм енергією.

 

Чтв, 12/09/2019

11-12 вересня 2019 року на базі навчально-тренінгового центру КЗ «Черкаський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом» Черкаської обласної ради було проведено обласний семінар-тренінг для лікарів-інфекціоністів сайтів АРТ на тему: «Підведення підсумків роботи сайтів АРТ за 8 місяців 2019 року в процесі досягнення цілей 90-90-90» за участю спеціалістів КЗ «Черкаський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом» Черкаської обласної ради та клінічного радника I-TECH Україна Ксенії Воронової.