Кір належить до типової вірусної інфекції дихальних шляхів із краплинним механізмом передачі збудника. З давніх часів кір відомий, як хвороба,                 що відрізняється спільною сприйнятливістю, швидким поширенням і високою летальністю.

Кір — це гостре інфекційне захворювання, яке викликається вірусом кору і передається повітряно-крапельним шляхом.

Як вберегтися від грипу.

Міністерство охорони здоров’я оголосило плани щодо розвитку електронної системи охорони здоров’я у 2018 році

Вакцина проти грипу не захистить від “свинячого грипу”, але одне щеплення дасть імунітет від інших вірусів на все життя. Вагітним можна робити щеплення, дітям  до 5 років – ні. Давайте з’ясуємо, де правда, а де – міф.

Всеукраїнські змагання бригад екстреної медичної допомоги

До Всесвітнього дня боротьби проти туберкульозу Черкаські посадовці долучилися до Всеукраїнського флешмобу «Квітни, а не хворій.

Що треба знати про ботулізм

Що треба знати про поліомієліт

 

pagination
pagination
pagination
pagination
pagination
pagination
pagination
pagination
pagination
Птн, 22/03/2019

19 та 22 березня 2019 року на базі тренінгового центру КЗ «Черкаський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом» Черкаської обласної ради було проведено семінари-тренінги з питань тестування на ВІЛ за ініціативи медичного працівника в рамках проекту «Розбудова клінічного та управлінського потенціалу служби ВІЛ-інфекції /СНІДу України», за підтримки Міжнародного центру з питань освіти та підготовки у сфері охорони здоров’я (I-TECH) Університету штату Вашингтон США.

 

Птн, 22/03/2019

21 березня 2019 року в залі засідань Черкаської обласної державної адміністрації відбувся круглий стіл, присвячений Всеукраїнському дню боротьби з туберкульозом.

 

Птн, 22/03/2019

  У межах правопросвітницького проекту «Я маю право!» Міністерство юстицій спільно з Центральною виборчою комісією розпочинає всеукраїнську правопросвітницьку кампанію «Я маю право голосу».

Птн, 22/03/2019

21 березня 2019 року в конференц-залі готелю «Апельсин» м. Черкаси пройшов семінар на тему: «Сучасні підходи при лікуванні ускладненої ВІЛ-інфекції» за участю спеціалістів Обласного центру СНІДу та запрошених представників міжнародної організації ICAP при Колумбійському університеті.

 

Птн, 22/03/2019

За рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я, Всесвітній день боротьби з туберкульозом відзначається в день, коли німецький мікробіолог Роберт Кох заявив про зроблене ним відкриття збудника туберкульозу. У 1993 році ВООЗ оголосила туберкульоз національним лихом, а 24 березня – Всесвітнім днем боротьби з туберкульозом.